Hlavním posláním naší firemní politiky jsou spokojení klienti, které provázíme nejen světem online marketingu, ale i podnikáním jako takovým. Naši partneři těží z WIN- WIN spolupráce a dostávají od nás:

Marketingové strategie cihlu po cihle

Nastavení přesného měření reklamních kampaní

Raketový nárůst konverzí

Analýzy a pravidelné vyhodnocování kampaní

Zbraně na konkurenci

Nebojte se nás kontaktovat zde nebo na sociálních sítích.
Žádný dotaz není hloupý, jak se říká: "Líná huba, holý neštěstí."

+420 775 404 998

info@vivamarketing.cz

Riegrova 1756/51, České Budějovice

+420 775 404 998

Riegrova 1756/51, České Budějovice

Top

Náš příběh

Jsme online marketingová agentura z Českých Budějovic. Název ViVa je odvozen ze dvou jmen našich zakladatelů Viktor Neubauer a Václav Krba. Naše začátky jako agentury sahají do temných dob roku 2020, kdy v časech tvrdé pandemie zažíval obor online marketingu ekonomickou renesanci.

Nicméně na marketingovém poli nejsme žádní nováčci. První e-shopy jsme zakládali již v roce 2017 a moc dobře víme, jak nelehké je investovat vlastní prostředky do online reklamy. Zkušenost investovat vlastní peníze ještě před penězi klienta nás katapultovala do první řady marketingového divadla a my si vážíme každé koruny svěřené do našich rukou.

Dnes ViVa marketing není pouze Viktor a Václav. Dnes je ViVa marketing patnáctičlenný tým zkušených odborníků, kteří vyjma svého srdce a selského rozumu používají hlavně a především kalkulačku.

Mezi naše klienty patří drobní podnikatelé i velké korporace, postup je vždy stejný, vytyčíme si měřitelný cíl a vydáváme se za ním. Řemeslníci potřebují více poptávek, malé e-shopy potřebují prodávat, střední a velké e-shopy potřebují dlouhodobou strategii a pro velké korporace často formou reklamy přivádíme nové zaměstnance na klíčové i řadové pozice či dokreslujeme jejich identitu v online prostředí.

Napsat nám
Marketingové duo Viky a Váša

DŮVĚŘUJÍ NÁM

Naše píle, nadšení, kreativita a zodpovědnost nám umožňuje navazovat zajímavé spolupráce. Jsme pyšní na celý tým, že se můžeme starat o online marketing firmám jako jsou: